ustawiacz maszyn

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Powiat jaworski, Polska Randstad Pełny etat
Ustawiacz Maszyn - Jawor
Opis Stanowiska

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje regulację i ustawianie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o prawidłową pracę maszyn, co obejmuje kontrolę parametrów, wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych i usuwanie drobnych usterek. W przypadku poważniejszych problemów, ustawiacz maszyn będzie zobowiązany do zgłaszania ich specjalistom ds. naprawy maszyn.

oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą naszego klienta (umowa kodeksowa)Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczeniaMożliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętnościzadaniaDbanie o prawidłową pracę maszynKontrola, ustawianie i regulacja parametrów pracy liniiKonserwacyjnych i usuwanie drobnych usterekPo odpowiednim przeszkoleniu samodzielne wykonywanie przezbrojeń maszynoczekujemyDoświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuZnajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnychUmiejętność szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemówPrecyzyjność i skrupulatnośćDyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
doświadczenie miesiące
  • operator produkcji

    Poszukujemy kandydatów na stanowiska produkcyjne: operator produkcji, mieszalnikowy, ustawiacz maszyn, mechanik. Praca na terenie Jawora, zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.Aplikuj lub napisz SMS, oddzwonimyoferujemybezpośrednią umowę o pracęstabilne zatrudnienie, po roku umowa na czas nieokreślonywynagrodzenie od 4500 do 5000...