Montaż stelaży meblowych

3 tygodni temu

Kępno, Greater Poland Gabi Jerczyński Spółka Komandytowa Pełny etat

Firma Gabi Jerczyński sp. k zatrudni pracowników na stanowisko Montaż stelaży meblowych:

Zakres obowiązków:

montaż konstrukcji drewnianych do narożników i kanap, utrzymanie norm standardów jakościowych mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Miejsce pracy: GABI JERCZYŃSKI SP. K, Piaski 9a, Łęka Opatowska Dołącz do nas Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GABI JERCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedziba w Piaskach 9, Łęka Opatowska. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: obsługi składanych zapytań- na podstawie art 6 ust. 1 lit.a RODO-zgoda osoby której dotyczą, przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnego zawarcia umowy o pracę - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, uwzględnienia kandydatury w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO pod warunkiem uzyskania zgody. Klauzula informacyjna dla uczestnika rekrutacji: https
  • Przedstawicielka handlowa

    4 tygodni temu

    Kępno, Polska Würth Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy w branży stolarsko-meblarskiejTwój zakres obowiązków Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w...