Monter Mechanik

3 miesięcy temu

Gdańsk, Polska Qsp Sp. z o.o. Pełny etat

Obowiązki

- prace związana z demontażem oraz montażem linii produkcyjnych
- prace naprawcze i remontowe na różnego rodzaju konstrukcjach

Wymagania

- zaangażowanie w pracę
- umiejętność pracy w zespole
- zdolność do pracy na wysokości

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę nad ciekawymi projektami
- umowę o pracę

  • Monter Mechanik

    2 tygodni temu

    Gdańsk, Pomerania, Polska Qsp Sp. z o.o. Pełny etat

    Monter MechanikObowiązki - prace związana z demontażem oraz montażem linii produkcyjnych- prace naprawcze i remontowe na różnego rodzaju konstrukcjachWymagania - zaangażowanie w pracę - umiejętność pracy w zespole- zdolność do pracy na wysokościOferujemy - stabilne warunki zatrudnienia- pracę nad ciekawymi projektami- umowę o pracę Aplikuj

    4 tygodni temu

    Monter MechanikObowiązki - prace związana z demontażem oraz montażem linii produkcyjnych- prace naprawcze i remontowe na różnego rodzaju konstrukcjachWymagania - zaangażowanie w pracę - umiejętność pracy w zespole- zdolność do pracy na wysokościOferujemy - stabilne warunki zatrudnienia- pracę nad ciekawymi...

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/5349Obowiązki:Montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych oraz systemów przenośnikowych. Budowanie konstrukcji mechanicznych, montaż rur i koryt kablowych. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:dobra...

  • Gdańsk, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat