Konstruktor - projektant

4 tygodni temu

Gdańsk, Polska Sima Consulting Sp. z o.o. Pełny etat

Dla jednego z naszych Klientów, producenta płyt warstwowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor - projektant

KP2024

Obowiązki

  • projektowanie i modelowanie konstrukcji zgodnie z wytycznymi klienta
  • odpowiedzialność za tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszty jej wytworzenia oraz funkcjonalność
  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji z profili cienkościennych
  • znajomość oprogramowania Robot, Advance Steel
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport

  • Gdańsk, Polska Rockfin Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania: Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Wykształcenie techniczne kierunkowe lub wyższe (Elektrotechnika, Elektroenergetyka, Energetyka, Automatyka lub pokrewne). Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane: Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP) 15kW. Uprawnienia budowlane elektryczne. Opis stanowiska: Projektowanie...

  • Structural designer

    1 tydzień temu

    Gdańsk, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®,...