Konstruktor (SolidWorks)

2 miesięcy temu

Szczecin, Polska KUBO Sp. z o.o. Pełny etat

Poszukujemy doświadczonych konstruktorów, do projektu u naszego klienta, który jest czołowym producentem zautomatyzowanych systemów logistyki wewnętrznej. Klient jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, dysponującą jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie i zatrudniającą inżynierów, techników oraz wysokiej klasy specjalistów.

Obowiązki

  • Tworzenie nowatorskich projektów produktów i systemów
  • Doskonalenie istniejących rozwiązań w celu zwiększenia efektywności
  • Pełnienie roli nadzoru autorskiego nad procesem wdrażania nowych produktów i usprawnień
  • Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji rozwiązań technicznych
  • Tworzenie oraz prezentowanie prototypów wyrobów w formie modeli 3D i 2D
  • Współtworzenie planów wdrożenia i testów
  • Standaryzacja nowych produktów w celu usprawnienia procesów produkcji

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy konstruktorskiej z przenośnikami, liniami transportowymi
  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. mechanika, mechatronika, budowa maszyn)
  • Bardzo dobra znajomość SolidWorks
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z osobami technicznymi
  • Znajomość technologii i budowy maszyn, rysunku technicznego, przeprowadzania analiz wytrzymałościowych, tworzenia dokumentacji technicznej, PDM system

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Żabów (Szczecin)
  • Tryb pracy: stacjonarny (możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu)
  • Forma współpracy: Umowa o Pracę (opcjonalnie B2B)