Pakowacz gadżetów reklamowych

3 tygodni temu

Poznań, Polska HR Consulting Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy pakowaniu gadżetów reklamowych
  • Praca na prostych maszynach produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Chcesz związać się z firmą na dłużej
  • Są zaangażowane w swoje obowiązki
  • Praca dla osób uczących się, ale także dla osób powyżej 26 roku życia

Pracodawca oferuje

  • Elastyczny grafik
  • Bezpłatny dojazd autobusem firmowym z kilku miejsc Poznania
  • Umowa zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wolne weekendy
  • Praca na 2 lub 3 zmiany od poniedziałku do piątku

  • Robakowo

  • Key Account Manager

    3 miesięcy temu

    Poznań, Polska Sima Consulting Sp. z o.o. Pełny etat

    Dla naszego Klienta, lidera w branży gadżetów, w ramach poszerzenia zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko : Key Account Manager KAMP23Obowiązki aktywne rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami prowadzenie spotkań i...

  • Lider magazynu

    2 miesięcy temu

    Poznań, Polska tglpoland Pełny etat

    TED GIFTED to marka z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym. Zajmujemy się produkcją kreatywnych gadżetów reklamowych dla firm. 15 lat doświadczenia sprawia, że wiemy co i dla kogo robimy, co pozwala nam sukcesywnie poszerzać horyzonty i zdobywać kolejne cele biznesowe. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.tedgifted.com...

  • Export Manager

    4 miesięcy temu

    TED GIFTED to marka z ugruntowaną  pozycją na rynku międzynarodowym. Zajmujemy się produkcją kreatywnych gadżetów reklamowych dla firm. 15 lat doświadczenia sprawia, że wiemy co i dla kogo robimy, co pozwala nam sukcesywnie poszerzać horyzonty i zdobywać kolejne cele biznesowe. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.tedgifted.com...