_Lakiernik proszkowy_

4 tygodni temu

Opole, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Lakiernik Proszkowy

Obowiązki

  • - lakierowanie konstrukcji stalowych
  • - dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy
  • - kontrola jakości polakierowanych elementów
  • - obsługa urządzeń związanych z procesem
  • - przygotowanie elementów do malowania

Wymagania

  • - wykształcenie min zawodowe
  • - mile widziane doświadczenie jako lakiernik proszkowy
  • - umiejętność pracy w zespole
  • - dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 29 - 42 zł/h brutto,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę

  • _Lakiernik proszkowy_

    2 tygodni temu

    Opole, Opole Voivodeship, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Lakiernik...

    3 miesięcy temu

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej...