Asystent Architekta

4 tygodni temu

Katowice, Polska Deska Project Sp. z o.o. Pełny etat

Firma DESKA PROJECT z Katowic poszukuje ASYSTENTA ARCHITEKTA:Poszukujemy zaangażowaną osobę na stanowisko asystenta architekta do współpracy przy różnorodnych tematach projektowych: przemysłowych, biurowych, mieszkaniowych, handlowych. Zajmujemy się projektowaniem od koncepcji aż po projekty wykonawcze.

Obowiązki

  • sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, z czasem wykonawczych
  • pomoc przy bieżących zadaniach okołoprojektowych

Wymagania

  • obsługa programów cadowskich AutoCAD, REVIT,
  • wykształcenie wyższe architektoniczne,

Oferujemy

  • Dużą możliwość rozwoju i swobodę w działaniu,
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym,
  • Ambitne projekty,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • CV wraz z portfolio proszę przesyłać na adres Aplikuj

  • Katowice, Polska Murapol Architects Drive S.A. Pełny etat

    Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe architektoniczne Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm Minimum rok doświadczenia przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych budynków wielorodzinnych Bardzo dobra znajomość programu AutoCad -...