Drukarz Fleksograficzny

4 miesięcy temu

Warszawa, Polska Sima Consulting Sp. z o.o. Pełny etat

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:Drukarz fleksograficzny

DF2024

Obowiązki

  • Obsługa maszyn drukujących 8-10 kolorowych - druk etykiet, laminatów, shrink sleev
  • Nadzór nad procesem drukowania,
  • Wykonywanie zadań zgodnie z wymaganiami Klienta,
  • Dbanie porządek na stanowisku pracy,
  • Dbałość o realizacje obowiązków zgodnie z obowiązującymi procedurami i planem produkcyjnym

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na maszynie rolowej, szeregowej, 8-10 kolorowej
  • Biegła znajomość fleksografii
  • Znajomość uszlachetniania w druku: laminacja, złocenie, sitodruk (Mark Andy, Nilpeter)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Obowiązkowość i dokładność
  • Dobry wzrok
  • Rozróżnianie kolorów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

  • Drukarz fleksograficzny

    1 tydzień temu

    Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Fano Sp. z o.o. Pełny etat

    Drukarz fleksograficznyMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówObsługa maszyn drukujących z roli,Nadzór nad procesem drukowania, kontrola kolorystyki i jakości druku,Druk zgodnie z wymaganiami Klienta,Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, Realizacja obowiązków zgodnie z planem produkcyjnym i obowiązującymi procedurami.Nasze...

  • Drukarz

    2 tygodni temu

    Warszawa, Polska SWAG 42 Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania  Profesjonalna wiedza i umiejętności w zakresie druku na materiałach tekstylnych. Umiejętność przygotowywania układów do druku i cięcia ploterowego. Znajomość specyfiki druku na różnych rodzajach tkanin. Dokładność, uważność. Obowiązki  Druk fleksograficzny, DTF i DTG na odzieży i wykrojonych częściach. Kontrola...