Konstruktor

Znalezione w: GoWork PL S2 - 1 tydzień temu

Bydgoszcz, Polska Flame Employment Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Konstruktora

Konstruktor

Zakres obowiązków

- Projektowanie konstrukcji infrastrukturalnych;- Tworzenie pełnej dokumentacji konstrukcyjnej;- Przedstawianie produkcji propozycji zmian powodujących polepszenie jakości produktu.

Wymagania

- Techniczne wykształcenie wyższe - przyjmujemy także osoby bezpośrednio po studiach- Dobra znajomość programu Auto CAD 2D;- Umiejętność wykonywania, analizy oraz pracy na rysunkach technicznych;- Znajomość języka angielskiego;- Doświadczenie nie jest wymagane, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Umowa o pracę od pierwszego dnia;- Praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30;- Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z innymi spółkami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej;- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, kompetencji i doświadczenia;- Zatrudnienie w stabilnej i rozwojowej firmie;- Dofinansowania do nauki języków oraz szkoleń i kursów;- Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie;- Program rekomendacji pracowników- Dostęp firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej;

  • Konstruktor

    Bydgoszcz, Polska Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. Pełny etat

    KonstruktorTwój zakres obowiązków Projektowanie konstrukcji rozjazdowych, Tworzenie pełnej dokumentacji konstrukcyjnej, Wnoszenie propozycji zmian powodujących polepszenie jakości produktu. Nasze wymagania ...

  • Kierownik Działu Technicznego

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Bydgoszcz, Polska TE Connectivity Pełny etat

    Job Posting Title: PLANT ENGINEERING MANAGER Job ID: [[id]] Business Unit: INDUSTRIAL (50131904) Building: TE Bydgoszcz Assembly 1 (645) Travel: None Employee Referral Amount: zł5,000.00 Education Experience: Other Employment Experience: 5-7 years At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and...