Szwaczka

Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

BielskoBiała, Polska Hammerjobs Sp. z o.o. Pełny etat

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Szwaczka

Obowiązki

  • Zszywanie elementów wyposażenia samochodu takich jak podłokietniki oraz zagłówki
  • Zszywanie elementów poszyć siedzeń samochodowych
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych
  • Mile widziana umiejętność szycia różnych artykułów tekstylnych i skórzanych w branży samochodowej
  • Precyzja i staranność
  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 4500 - 5800 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek za prace w nocy
  • Szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę bezterminową
  • Praca na pełny etat od ZARAZ

  • szwaczka / szwacz 1 zmiana

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Bielsko-Biala, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej specjalizującej się w wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych poszukujemy osób, które będą pracować na stanowisku szwaczki / szwacza.Jeśli masz zdolności manualne i umiesz szyć, zapraszamy do zaaplikowania na naszą ofertę!oferujemypracę w systemie jednozmianowymszycie...