Sprzedawca - Kasjer

Znalezione w: GoWork PL S2 - 7 dni temu

Ustroń, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Sprzedawca - Kasjer.

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży;
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru;
  • Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych;
  • Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

Wymagania

  • Otwartość na kontakt z klientami;
  • Gotowość do pracy fizycznej;
  • Zaangażowanie i nastawienie na współpracę;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowa Zlecenia na okres próbny;
  • Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy;
  • 16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem, w tym szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i samoobsługowej;