Spawacz zp

1 miesiąc temu

Opole, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Spawacz zp

Obowiązki

  • Wykonywanie zleconych prac spawalniczych na bazie rysunku technicznego
  • Przygotowanie złączy do spawania
  • Ustawianie zrobotyzowanego stanowiska
  • Zapewnienie ciągłości produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy ba podobnym stanowisku
  • Umiejętność spawania metodą MIG oraz TIG
  • Dobra znajomość rysunku technincznego
  • Książeczka spawacza
  • Uprawnienia na spawanie (aluminium) - mile widziane
  • Możliwość pracy na 2 zmiany ( a docelowo możliwe 3)

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego
  • Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.

  • Spawacz zp

    2 tygodni temu

    Opole, Opole Voivodeship, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Spawacz zpObowiązkiWykonywanie zleconych prac spawalniczych na bazie rysunku technicznego Przygotowanie złączy...