Operator CNC

3 miesięcy temu

Zawiercie, Polska Hammerjobs Sp. z o.o. Pełny etat

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • obsługa tokarki CNC
  • czyszczenie ikonserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń iprzyrządów
  • pomiar wykonywanych elementów

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie wobsłudze tokarek CNC
  • znajomośćrysunku technicznego - warunek konieczny
  • wysoka motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • dyspozycyjnośćdo pracy wsystemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie bezpośrednio uPracodawcy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w obsłudze innych maszyn CNC
  • karty MultiSport

  • Operator maszyn CNC

    1 miesiąc temu

    Zawiercie, Polska PowerJobs Sp. z o.o. Pełny etat

    Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom...

  • Operator CNC

    2 miesięcy temu

    Zawiercie, Silesia, Polska Odlewnia Zawiercie S.A. Pełny etat

    Nasze wymagania:Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.Umiejętności manualne, dokładność.Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.Punktualność i dobra organizacja pracy.Doświadczenie na podobnym stanowisku. Twój zakres obowiązkówObsługa maszyn CNC.Kontrolowanie jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności z...

  • Zawiercie, Polska CMC Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska:  Obróbka skrawanie elementów z metali i innych materiałów zgodnie z dokumentacją techniczną oraz zakresem obowiązków na danym stanowisku Transport za pomocą suwnicy i wózków materiałów do obróbki na obrabiarce oraz transport gotowych elementów do wyznaczonych miejsc składowania Kontrola przy użyciu odpowiednich narzędzi...