Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

1 miesiąc temu

Radom, Polska Confirme sp. z.o.o Pełny etat

Jesteśmy doświadczoną firmą produkcyjno - handlową. Działamy aktywnie na terenie całego kraju i za granicą. W celu utrzymania wysokiego poziomu dostaw stale unowocześniamy i powiększamy naszą flotę transportową. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko specjalisty d/s logistyki, zastępcy kierownika logistyki

LK0301

Obowiązki

  • planowanie transportu w przewozach krajowych i międzynarodowych
  • dbałość o terminowość dostaw
  • współpraca ze spedytorami
  • optymalizacja kosztów transportowych.

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z logistyką i czasem pracy kierowców
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • szeroki zakres samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wsparcie ekspertów zespołu INELO

  • Radom, Polska Flexcraft Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Praca na magazynie z oponami- 16,43 euro brutto! Bez stawki wiekowej!Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik magazynuMiejsce pracy: Hellevoetsluis Zakres obowiązków:- załadunek i rozładunek kontenerów z oponami, wewnątrz i na zewnątrz zakładu,- wykładanie i ściąganie opon z taśmociągu oraz układanie ich w metalowych...