Operator CNC

3 tygodni temu

Zawiercie, Polska Hammerjobs Sp. z o.o. Pełny etat

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • obsługa tokarki CNC
  • czyszczenie ikonserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń iprzyrządów
  • pomiar wykonywanych elementów

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie wobsłudze tokarek CNC
  • znajomośćrysunku technicznego - warunek konieczny
  • wysoka motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • dyspozycyjnośćdo pracy wsystemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie bezpośrednio uPracodawcy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w obsłudze innych maszyn CNC
  • karty MultiSport

  • Zawiercie, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i...