MURARZ OGÓLNOBUDOWLANY

Znalezione w: GoWork PL S2 - 7 dni temu

Kraków, Polska Albau Sp. z o.o. Pełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 31-940 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Przygotowanie materiałów budowalnych, pomoc robotnikom budowlanym, wykonywanie prostych czynności budowlanych, prace porządkowe na budowie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.02.2024

Data zakończenia: 30.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Murarz (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: cierpliwość, dokładność, umiejętność pracy w grupie

Wymagania pożądne

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie: dowolnemile widziane prawo jazdy. kat B

Pracodawca

Nazwa: ALBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .

  • Cieśla / zbrojarz / murarz

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

    Kraków, Polska Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A. Pełny etat

    PPHU PROMEROL jest dużą polską firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 1952 roku. Firma stale się rozwija, od 1995 roku funkcjonuje jako spółka akcyjna, specjalizująca się w budownictwie przemysłowym oraz komercyjnym (obiekty produkcyjne, biurowe i handlowo-usługowe). Posiadamy duże zaplecze kadrowe i...