Magazynier - Logistyka

4 tygodni temu

Olsztyn, Polska Stokrotka Sp. z o.o. Pełny etat

4235001

Obowiązki

    • Kompletacja towaru według ustalonych zasad
    • Składanie towarów na palety według zamówienia
    • Praca na systemie słuchawkowym i/lub ze skanerem
    • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w wybrane weekendy
    • Uprawnienia na wózki nisko unoszące lub prawo jazdy kat. B
    • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wyrobienia
    • Zaangażowanie, motywacja do pracy
    • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
    • Uprawnienia UDT

Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • Pracę u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce, wg Rankingu Wprost
    • Karta zakupowa z okazji świąt
    • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
    • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
    • Szkolenia stanowiskowe
    • Realna szansa rozwoju i awansu
    • Benefity
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • ubezpieczenie na życie
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • karty przedpłacone
    • Bonus
      urlopowy
    • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Raben Logistics Pełny etat

    Dołącz do naszego zespołu jako: Kierownik działu transportu - Olsztyn Miejsce pracy: Olsztyn Pracuj w raben To oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych, możliwość kreowania nowych rozwiązań w podległym obszarze, system wynagrodzeń adekwatny do posiadanych kwalifikacji, ...