Samodzielny Handlowiec

1 tydzień temu

Bydgoszcz, Polska Flame Employment Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Pomogliśmy już 18 000 kandydatów znaleźć zatrudnienie. Aktualnie dla naszego klienta , hurtowni i dystrybutora stali, poszukujemy kandydatów na stanowisko:Samodzielny Handlowiec (Rynek Niemiecki)

Samodzielny Handlowiec (Rynek Niemiecki)

Zakres obowiązków

Reprezentowanie firmy na spotkaniach z nowymi klientami (rynek DACH)Uczestnictwo w targach w imieniu firmyKształtowanie polityki sprzedażyRozwój rynku i sieci sprzedaży obejmującej rynek DACHNegocjowanie kontraktów oraz szczegółów współpracy

Wymagania

Co najmniej 3 lata doświadczenia w Eksporcie (najlepiej na rynku DACH)Umiejętność negocjacjiUmiejętności sprzedażoweJęzyk niemiecki na bardzo dobrym poziomiePrawo jazdy kat. BSamodzielnośćElastyczność

Oferujemy

Praca w wiodącej polskiej firmie zajmującej się produkcją materiałów marketingowychAtrakcyjne wynagrodzenie podstawoweNielimitowana premia, zależna jedynie od osiąganych wynikówCiągła współpraca z kierownictwem firmyDuża doza samodzielności w wykonywanych obowiązkach

  • Samodzielny Handlowiec

    Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Pomogliśmy już 18 000 kandydatów znaleźć zatrudnienie. Aktualnie dla naszego klienta , hurtowni i dystrybutora stali,...

  • Bydgoszcz, Polska Flame Employment Polska Sp. z o.o. Pełny etat