Kierownik Budowy

7 dni temu

Mińsk Mazowiecki, Polska Weskad-Bud Kamil Wąsiewicz Pełny etat

Szukasz możliwości zarządzania prestiżowymi projektami budowlanymi i chcesz być liderem zespołu, który zmienia krajobraz miasta? Dołącz do nas jako Kierownik BudowyJeśli jesteś osobą: energiczną ,staranną, zaangażowaną w wykonywaną pracę ,odnajdujesz się w pracy zespołowej ,rzetelną, zorganizowaną to szukamy właśnie Ciebie

Kierownik Budowy - Poszukiwany

Obowiązki

  • -praca biurowa oraz w terenie
  • -prowadzenie budów domów jednorodzinnych , kierowanie ekipami
  • -konsultacje z inwestorami, prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz zgodnie z prawem budowlanym
  • -nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów
  • -współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
  • -optymalizacja rozwiązań organizacyjnych i technicznych

Wymagania

  • -Mile widziane uprawnienia kierownika budowy
  • -dobra organizacja pracy
  • -doświadczenie w branży ogólnobudowlanej minimum 2 lata
  • -wykształcenie w kierunku budowlanym
  • -znajomość konstrukcji budowalnych
  • -prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • -interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • -umowę o pracę
  • -możliwość rozwoju i własnej realizacji zawodowej
  • -wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osobistego zaangażowania
  • -niekorporacyjną atmosferę pracy
  • -telefon
  • -ubezpieczenie
  • -samochód służbowy
  • -Premie roczne

  • Kierownik Budowy

    3 miesięcy temu

    Ożarów Mazowiecki, Polska LK INWEST Sp. z o.o. Pełny etat

    Kierownik Budowy - Inżynier BudowyTwój zakres obowiązków prowadzenie procesu budowlanego i nadzór realizowanych prac prowadzenie formalnej dokumentacji inwestycji udział w naradach budowy oraz stały kontakt z podwykonawcami oraz...

  • Wagowy / Dyspozytor

    6 dni temu

    Nowy Dwór Mazowiecki, Polska Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania: znajomość pakietu MS Office; bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, determinacja; umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole komunikatywność, dyspozycyjność Zakres obowiązków: codzienna bieżąca obsługa kierowców zgłaszających się na rozładunek i załadunek; koordynacja pracy kierowców tworzenie i...