Spedytor międzynarodowy

4 tygodni temu

Swarzędz, Polska Elmex Logistics Group Sp. z o.o. Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta poprzez realizację zleceń,
  • współpraca z przewoźnikami,
  • optymalizacja kosztów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytor lub asystent spedytora,
  • dobra znajomość języka języka niemieckiego i/lub języka angielskiego,
  • kreatywność i otwartość w szukaniu nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ambicja i determinacja w osiąganiu celów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Spedytor Międzynarodowy

    Swarzędz, Polska Erontrans Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania: znajomość rynku przewozów międzynarodowych znajomość zasad organizowania transportów międzynarodowych doświadczenie w branży transportowej na stanowisku dyspozytor/spedytor minimum 2 lata umiejętność planowania transportu w przewozach międzynarodowych na podstawie przyjętych zleceń wiedza w zakresie transportu międzynarodowego w...

    Swarzędz, Greater Poland Erontrans Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania:znajomość rynku przewozów międzynarodowychznajomość zasad organizowania transportów międzynarodowychdoświadczenie w branży transportowej na stanowisku dyspozytor/spedytor minimum 2 lataumiejętność planowania transportu w przewozach międzynarodowych na podstawie przyjętych zleceńwiedza w zakresie transportu międzynarodowego w tym...

    1 miesiąc temu

    Swarzędz, Polska HART LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Pełny etat

    Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy jest wyjątkowy. Dołącz do nas i Ty!Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz...