Murarz, Zbrojarz, Cieśla budowlany

3 tygodni temu

Kraków, Polska ReMar Pełny etat

Obowiązki

  • •Praca na stanowisku murarz, cieśla, zbrojarz,
  • •Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu,
  • •Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień techniczno – budowlanych,
  • •Praca zgodnie z zasadami BHP,

Wymagania

  • •Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • •Zaangażowanie,
  • •Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • •Pełne wyposażenie: odzież robocza, narzędzia,
  • •Umowy o pracę,
  • •Możliwość rozwoju zawodowego,
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa,
  • •Chętnie podejmiemy pracę z samodzielnymi ekipami – osobami prowadzącymi własną działalność.

  • •Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Kraków, Polska Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A. Pełny etat

    PPHU PROMEROL jest dużą polską firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 1952 roku. Firma stale się rozwija, od 1995 roku funkcjonuje jako spółka akcyjna, specjalizująca się w budownictwie przemysłowym oraz komercyjnym (obiekty produkcyjne, biurowe i handlowo-usługowe). Posiadamy duże zaplecze kadrowe i...

  • Kraków, Polska No Brothers Pełny etat

    Szukasz aktywnej pracy w branży budowlanej? Masz dwie prawe ręce i jesteś sprawny fizycznie? Lubisz być aktywny fizycznie i lubisz różne ambitne projekty? Masz doświadczenie jako zbrojarz? W takim razie chcielibyśmy się z Tobą skontaktować! O funkcjiJako zbrojarz tworzysz żelazną ramę, która jest umieszczana w betonie, z którego tworzysz...