Operator żurawia wieżowego

3 miesięcy temu

Grójec, Polska Grupa590 Sp. z o.o. Pełny etat

Opis oferty pracyZe względu na zwiększenie zakresu prac na obiekcie budowlanym dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko: Operator żurawia wieżowego

Miejsce pracy: Grójec (Mazowieckie)

Obowiązki:
- Przygotowywanie żurawia do pracy
- Obsługa żurawi wieżowych
- Współpraca z podwykonawcami oraz kierownictwem budowy

Wymagania:
- Minimum rok doświadczenia na dźwigach wieżowych
- Uprawnienia UDT do obsługi żurawia wieżowego
- Sumienność i odpowiedzialność za realizowane zadania

Oferujemy:
- Umowę o pracę z wynagrodzeniem 45 zł netto/h
- Możliwość bezpłatnego zakwaterowania
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Długoterminowy i stabilny projekt

  • Operator żurawia wieżowego

    Grójec, Polska Grupa590 Pełny etat

    Ze względu na zwiększenie zakresu prac na obiekcie budowlanym dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko: Operator żurawia wieżowegoMiejsce pracy: Grójec (Mazowieckie)Obowiązki:- Przygotowywanie żurawia do pracy- Obsługa żurawi wieżowych- Współpraca z podwykonawcami oraz kierownictwem budowyWymagania:- Minimum rok doświadczenia na...

  • Grójec, Mazovia, Polska Grupa590 Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Operatora żurawia wieżowego, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie i obsługę żurawi na obiekcie budowlanym. Współpracować będziesz z kierownictwem budowy i podwykonawcami, aby zapewnić sprawną realizację zadań.ObowiązkiPrzygotowywanie żurawia do pracyObsługa żurawi wieżowychWspółpraca z...

    Ze względu na zwiększenie zakresu prac na obiekcie budowlanym dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko: Operator żurawia wieżowegoMiejsce pracy: Grójec (Mazowieckie)Obowiązki:- Przygotowywanie żurawia do pracy- Obsługa żurawi wieżowych- Współpraca z podwykonawcami oraz kierownictwem budowyOferujemy:- Umowę o pracę z wynagrodzeniem...