Technolog Aluminium

3 dni temu

Nowa Ruda, Polska Matplast Sp. z o.o. Pełny etat

Obowiązki

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej oraz bieżąca obsługa zleceń produkcyjnych,
  • współpraca z działem produkcji i rozwiązywanie bieżących zagadnień technicznych,
  • wykonywanie kalkulacji, kosztorysowanie stolarki aluminiowej
  • wprowadzanie usprawnień produktowych , prowadzenie ZKP
  • prowadzenie przydzielonych projektów , przygotowanie plików na centra i obróbek produkcyjnych
  • generowanie zamówień materiałowych
  • wsparcie partnerów handlowych wiedzą techniczną

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów CAD i posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną
  • mile widziane umiejętność obsługi programów Uni-Link , SchuCal , Licz-Okno itp.
  • samodzielność, otwartość, komunikatywność
  • systematyczność, sumienność w wykonywanych obowiązkach

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • system szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • pełne wyposażenie techniczne oraz narzędzia związane ze stanowiskiem pracy

  • Technolog Aluminium

    20 godzin temu

    Nowa Ruda, Województwo dolnośląskie, Polska Matplast Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko Technologa AluminiumOpis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Technologa Aluminium, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej oraz bieżącą obsługę zleceń produkcyjnych.Obowiązkiprojektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej oraz bieżąca obsługa zleceń produkcyjnych,współpraca z...

  • Nowa Ruda, Województwo dolnośląskie, Polska Matplast Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego technologa do pracy w naszym zespole produkcji aluminium. Jesteśmy liderem na rynku stolarki ALU i szukamy osoby, która będzie mogła wspierać nas w rozwoju nowych technologii i procesów produkcyjnych.Obowiązki:Przygotowywanie i ewidencjonowanie dokumentacji techniczno-technologicznej do produkcji stolarki...