Konstruktor Wyposażenia Pokładowego

4 tygodni temu

Gdańsk, Polska Sunreef Venture S.A. Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej komponentów wyposażenia pokładowego przy wykorzystaniu oprogramowania Solidworks, Autocad lub Gstar Cad
  • aktywna współpraca z działem produkcyjnym podczas wytwarzania i montażu komponentów na jednostkach
  • uczestnictwo w testach prototypów projektowanych komponentów oraz próbach morskich
  • kontakt z poddostawcami przy doborze rozwiązań konstrukcyjnych, projektowanych komponentów
  • współpraca z pozostałymi działami projektowymi przy ustalaniu wspólnych rozwiązań technicznych
  • tworzenie zestawień materiałowych przy użyciu oprogramowania Comarch ERP
  • przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych MES projektowanych komponentów

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora
  • dobra znajomość programu AutoCad i Solidworks
  • znajomość zagadnień związanych z obróbką i spawaniem stali nierdzewnej, czarnej i aluminium
  • wykształcenie kierunkowe najlepiej związane z projektowaniem statków
  • doświadczenie lub znajomość w branży stoczniowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w projektowaniu układów hydrauliki siłowej
  • wiedza z zakresu obliczeń MES
  • znajomość programu Gstar CAD i oprogramowania klasy ERP

To oferujemy

  • pracując w Sunreef będziesz miał przyjemność tworzenia wyjątkowych, luksusowych produktów
  • nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • dajemy możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania
  • nie mamy wymaganego dress code – nie będziesz musiał trzymać się biznesowych schematów
  • zapewniamy elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7-9
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • zapewniamy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • wszystkie osoby zatrudnione przez Sunreef mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej za symboliczną złotówkę
  • dofinansowujemy naszym pracownikom pakiet Multisport w wysokości 80% - więc płacisz jedynie 35zł
  • jeśli pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje, możesz mieć pewność, że w Sunreef będzie to możliwe i bardzo realne