Elektryk - pomiarowiec

1 miesiąc temu

Płock, Polska Grupa590 Sp. z o.o. Pełny etat

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk - pomiarowiec

Miejsce pracy: Płock (rafineria)

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wymaganych kompetencji i efektywności,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych (pokoje 2-osobowe)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Zakres odpowiedzialności:

  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i naprawa urządzeń elektroenergetycznych
  • obsługa oprogramowania dedykowanego do urządzeń pomiarowych
  • sporządzenie dokumentacji (w tym protokołów) z przeprowadzonej diagnostyki
Wymagania
  •  min. 5 lat doświadczenia w wykonywaniu robót z zakresu diagnostyki kabli nN i SN w tym lokalizacji uszkodzeń linii kablowych
  • doświadczenie z zakresu diagnostyki transformatorów, rozdzielnic SN, wyłączników itp.
  • znajomość zagadnień związanych z analizą jakości zasilania, badań termowizyjnych, analizy poziomu bezpieczeństwa urządzeń elektroenergetycznych
  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów instalacji elektrycznych w kontekście ochrony przeciwporażeniowej
  • biegłość w obsłudze sprzętu pomiarowego w tym DOBLE, b2HV, INTERENG, PHENIX, FLUKE, MEGGER oraz komputera i oprogramowania narzędziowego
  • posiadanie ogólnej wiedzy technicznej w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń elektrycznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów w sytuacjach awaryjnych
  • znajomość zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu pomiarów i rozruchów
  • uprawnienia eksploatacyjne i pomiarowe powyżej 1kV
  • rzetelność

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z pomiarami wyładowań niezupełnych
  • biegła znajomość języka angielskiego lub włoskiego
Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 27782. Dla naszych Partnerów poszukujemy pracowników z branży produkcyjnej, budowlanej, usługowej oraz farmaceutycznej.
Jeśli czujesz, że Twoja kariera zawodowa potrzebuje nowych wyzwań, skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje Rozwiń

Dodatkowe informacje Ostatnia aktualizacja: 02/08/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 10 Min. doświadczenie: Od 3 do 5 lat Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Branża / kategoria: Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

  • Elektryk - pomiarowiec

    Płock, Polska Grupa590 Pełny etat

    Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk - pomiarowiecMiejsce pracy: Płock (rafineria)Zapewniamy: pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę wynagrodzenie...