Cieśla prowadzący

6 godzin temu

Kraków, Polska Grupa590 Sp. z o.o. Pełny etat

Opis oferty pracyMasz doświadczenie jako Cieśla prowadzący?
A do tego masz prawo jazdy kat. B?

Szukamy zmotywowanych kandydatów do koordynowania pracy cieśli w branży budowlanej, a konkretnej do pracy przy budowie mostów.

Stanowisko: Cieśla prowadzący

Zaoferujemy Ci:

•Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
•Pracę od poniedziałku do soboty,
•Szybki proces rekrutacji, abyś mógł rozpocząć pracę jak najszybciej.
•Zakwaterowanie, za które nie płacisz
•Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe

OPIS STANOWISKA

•Montaż szalunków - jako monter szalunków będziesz odpowiedzialny za profesjonalny montaż, dbając o precyzję i solidność wykonania.
•Praca z rysunkiem technicznym - będziesz pracować z rysunkami technicznymi, aby zapewnić poprawny montaż i utrzymanie wysokiej jakości pracy.
•Inne prace budowlane - oprócz montażu szalunków, będziesz uczestniczyć w różnych innych zadaniach związanych z budową, wspierając zespół w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza atrakcyjna oferta i spełniasz nasze wymagania, nie zwlekaj Wyślij swoje aktualne CV, a już dziś dołączysz do naszego zespołu Proces aplikacji jest prosty i szybki, a my czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami

Zapraszamy do kontaktu:

Adres e-mail: @
Numer telefonu: 512 - pokaż numer telefonu -

Lokalizacja: Niemcy, Norymberga

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym.

Cieśla prowadzący - Niemcy

  • Kraków, Polska ReMar Pełny etat

    Murarz, Zbrojarz, Cieśla budowlanyObowiązki •Praca na stanowisku murarz, cieśla, zbrojarz, •Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu, •Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień techniczno – budowlanych, ...