Finnish speaker

Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

Łódź, Polska Personnel and Media Solutions Pełny etat

Dla Banku w Łodzi poszukujemy kandydatów z językiem fińskim

Finnish speaker - Bank job Offer

Obowiązki

  • praca z fińsko-języcznym zespołem
  • odpowiadanie na zapytania Klientów
  • weryfikowanie dokumentacji w języku fińskim i angielskim

Wymagania

  • znajomość fińskiego B2
  • znajomość angielskiego B2

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • szkolenia stanowiskowe

  • Finnish Speaker

    Dla naszego Klienta W Łodzi szukamy kandydatów z językiem fińskim Praca hybrydowa ( 1-2 dni w biurze) Tylko umowa o pracęTylko na pełen etat Nie wymagamy doświadczenia Finnish Speaker - Back Office HelperObowiązki przesyłanie zapytań do wewnętrznych działów ...

  • Łódź, Polska Nordea Bank Pełny etat

    Job ID: 23934  Would you like to gain knowledge in anti-money laundering and build your future career in a fast-paced banking international environment? In Poland we are now building new Nordea Finance FinCrime Unit with both corporate and individual customers in scope. We are looking for candidates for various positions including Process...