Murarz/Cieśla Szalunkowy/Zbrojarz

Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

Zielona Góra, Polska Service Jobs Sp. z o.o. Pełny etat

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o. o. dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: MURARZ/CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ .

Obowiązki

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe
  • Dyspozycyjność
  • Chęci do pracy
  • Zaangażowanie
  • Punktualność

Oferujemy

  • Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę
  • Praca zmianowa

  • Murarz/cieśla szalunkowy/Zbrojarz

    Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 6 dni temu

    Zielona Góra, Polska service Jobs Pełny etat

    Umowa zlecenie 27-35 zł/h netto (na rękę) w zależności od umiejętności i doświadczenia;Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.

  • Cieśla szalunkowy

    Zielona Góra, Polska Service Jobs Pełny etat

    umowa zlecenie 27-35 zł/h netto (na rękę) w zależności od umiejętności i doświadczenia;Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę. Możliwość zorganizowania zakwaterowania   Wymagane doświadczenie zawodoweZainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres e-mail: rekrutacja-service.jobs@op.pl