Konserwator

2 miesięcy temu

KrynicaZdrój, Polska Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. Pełny etat

Opis oferty pracySanatorium Uzdrowiskowe ‘‘Leśnik-Drzewiarz” sp. z o.o. Krynica-Zdrój, ul. Podgórna 1, nowoczesny i wysoko oceniany podmiot leczniczy, zatrudni
KONSERWATORA
Zadania
Dbałość o stan techniczny budynku.
Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich.
Nadzorowanie pomieszczeń technicznych oraz zgłaszanie wszelkich usterek.
Koszenie trawy.
Odśnieżanie obiektu i części przynależnych, usuwanie skutków gołoledzi.
Prace porządkowe wokół obiektu.
Wykonywanie drobnych prac remontowych.
Dokonywanie przeglądów związanych z prawidłową eksploatacją budynku i urządzeń w nim działających.

Oczekiwania od kandydata
Rzetelne, terminowe i efektywne wykonywanie powierzonych zadań.
Umiejętność pracy zespołowej.
Dbałość o dobry wizerunek Sanatorium.
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającym się Sanatorium.
Przyjazną atmosferę.
Motywacyjny system wynagrodzeń.
Umowę o pracę na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” sp. z o.o. z siedzibą w Krynicy-Zdroju (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie
z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Konserwator

  • Krynica-Zdrój, Lesser Poland Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaSanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. poszukuje do swojej kadry Konserwatora, odpowiedzialnego za dbałośå o stan techniczny budynku oraz wykonywanie zadał konserwacyjnych.ZadaniaDbałośå o stan techniczny budynku.Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych.Nadzorowanie pomieszczeń technicznych oraz zgłaszanie wszelkich...

  • Jastrzębie-Zdrój, Silesia, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego mechanika konserwatora, który będzie odpowiedzialny za przeglądy maszyn, naprawy i konserwację maszyn, a także nadzór nad stanem maszyn.ObowiązkiPRACE ZWIĄZANE Z PRZEGLĄDAMI MASZYNDROBNE NAPRAWY I KONSERWACJA MASZYNNADZÓR NAD STANEM MASZYNBIEŻĄCY SERWIS I BIEŻĄCE NAPRAWY I REGULACJE MASZYNOPTYMALIZACJA...