Spawacz

Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

Żary, Polska Service Jobs Sp. z o.o. Pełny etat

Agencja Pracy Service Jobs sp. z o. o.Poszukujemy pracowników na stanowisko spawacz (metodą MIG/MAG/TIG)Produkcja konstrukcji stalowych

Spawacz

Obowiązki

  • Spawanie metodą MIG/MAG/TIG

Wymagania

  • uprawnienia i doświadczenie zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, dokładność, rzetelność
  • Inne umiejętności ślusarskie będą atutem

Oferujemy

  • Dobrą, pełną szacunku atmosferę pracy, wsparcie i rozwój
  • Stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę)

  • Spawacz

    Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 2 tygodni temu

    Żary, żarski, lubuskie, Polska Service Jobs Sp. z.o.o. Pełny etat

    Agencja Pracy Service Jobs poszukuje osób na stanowisko:SpawaczLokalizacja: ŻaryObowiązki:- spawanie różnych elementów- spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych- przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów- wybór i określenie odpowiedniej metody spawalniczej- nadzór nad dokumentacją...