Rejestrator medyczny

Znalezione w: GoWork PL S2 - 6 dni temu

Wrocław, Polska O2A Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Poszukujemy osoby na stanowisko Rejestratorki / Recepcjonistki do kliniki diagnostyczno -terapeutycznej dla dzieci i młodzieży. (Praca na terenie miasta Wrocław)

Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna

Zakres obowiązków i zadań:

  • bezpośrednia obsługa pacjentów
  • kontakt telefoniczny, mailowy z pacjentami
  • prowadzenie terminarza wizyt w formie elektronicznej, umawianie i synchronizowanie wizyt oraz dbanie o prawidłowy obiegi informacji
  • prezentowanie oferty
  • budowanie przyjaznych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku kliniki
  • bieżąca obsługa recepcji (w tym przyjmowanie płatności za wykonane usługi, wystawianie dokumentów sprzedaży, dokonywanie rozliczeń)
  • stała współpraca z personelem medycznym i administracyjnym

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku pedagogicznym lub psychologicznym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera i znajomość środowiska windows

Oferujemy

  • Pracę na zmiany w pełnym wymiarze godzin,
  • Stały rozwój osobisty i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w zgranym, współpracującym zespole.

  • Rejestratorka medyczna

    Znalezione w: Talent PL C2 - 6 dni temu

    Wrocław, Polska Klinika Bocian Pełny etat

    Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdżających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z...