Narzędziowiec - Magazynier

6 dni temu

Opole, Polska Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie osprzętu urządzeń i maszyn
  • Bieżące diagnozowanie i monitorowanie sprawności osprzętu produkcyjnego
  • Tworzenie raportów na potrzeby działu UR i raportowanie wprowadzonych zmian
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Wdrażanie działań i rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo oraz jakość pracy oraz produktu przy maszynach produkcyjnych
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych (SAP)
  • Analiza potrzeb magazynu w zakresie ilości i rodzaju posiadanych części
  • Przygotowanie zestawu części zamiennych zgodnie z planem konserwacji
  • Dorabianie drobnych elementów maszyn – prace tokarskie i frezarskie
  • Prowadzenie ewidencji osprzętu i narzędzi na magazynie UR
  • Prowadzenie ewidencji wydań zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki
  • Umiejętność obsługi maszyn frezarskich, tokarskich, wiertarek kolumnowych oraz podstawowych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetr, miernik cęgowy, zasilacz laboratoryjny itp.)
  • Znajomość środowiska SAP
  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię regulamową
  • Nagrody za polecenie pracowników (4000 - 6000 zł brutto)
  • Fundusz socjalny - dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, integracja
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie do studiów
  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz wzajemny szacunek - II miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpieczne