Recepcjonistka / Recepcjonista

1 miesiąc temu

Szczyrk, Polska APT-CERTA Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy w hotelu 5*APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukujemy dla naszego kontrahenta pracowników na stanowisko: recepcjonistka/recepcjonista

15/2023/PL

Obowiązki

  • Recepcjonista zajmuje się dokonywaniem rezerwacji, rejestrowaniem gości, meldowaniem i wymeldowaniem gości, wydawaniem kluczy/kart do pokoi, przekazywaniem korespondencji gościom, prowadzeniem korespondencji, rejestracją dokumentów, przyjmowaniem rzeczy do depozytu, przyjmowaniem zleceń, wystawianiem faktur itp.

Wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Recepcjonisty - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego- warunek konieczny
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na zmiany
  • Miła aparycja
  • Komunikatywności, odpowiedzialności

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stałą, długoterminową pracę na umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Szczyrk, Polska MERCURE Pełny etat

    Opis oferty pracyRecepcjonista SPA jest pierwszą osobą, którą spotyka gość SPA. Odpowiedzialna będzie za prowadzenie kalendarza SPA, umawianie gości, rozliczanie należności, sprzedaż kosmetyków, produktów strefy SPA oraz udzielanie niezbędnych informacji.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Czuwanie nad codziennym, prawidłowym funkcjonowaniem SPAProwadzenie...