Sprzedawca w piekarni

Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

Łódź, Polska Wall Jobs Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kasjer Sprzedawca w piekarni

Obowiązki

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa terminalu płatniczego
  • Kontakt z Klientami
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Przygotowanie codziennych zestawień dotyczących bieżącej sprzedaży

Od Kandydatów oczekujemy

  • Aktualnej książeczki zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne
  • Bardzo dobrej zajomości języka polskiego (w przypadku cudzoziemców)
  • Gotowości do pracy od 10 do 12 godzin dziennie
  • Mile widziane doświadczenie w handlu bądź przemyśle piekariczo-cukierniczym

Oferujemy

  • Pracę 4/5 dni w tygodniu w systemie 10-12 godzinnym
  • Wynagrodzenie miesięczne w formie przelewu na konto bądź wypłat gotówkowych
  • Płatne szkolenie wprowadzające
  • Dobór puktu pracy możliwie najbliżej miejsca zamieszkania
  • Pracę w jednej z najbardziej renomowanych piekarni na terenie woj. łódzkiego
  • Grafik pracy ustalany tygodniowo
  • Możliwość zmiennej lokalizacji puktów - wyższa stawka
  • Stawka od 19,50 do 21zł/h netto

  • Punkt miejsca pracy dobierany jest możliwie najbliżej miejsca zamieszkania. Możliwa jest także późniejsza zmiana lokalizacji pracy na dogodniejszą
  • Aktualnie poszukujemy także Kandydatów, którzy na okres urlopowy są gotowi podjąc pracę w zmiennych lokalizacjach, zastępując przebywających na urlopach sprzedawców - proponujemy wyższą stawkę

  • Kasjer - Sprzedawca w Piekarni

    Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Kasjer - Sprzedawca w jednej z większych firm związanych z branżą cukierniczo - piekarniczą.Miejsce pracy: Łódź (różne lokalizacje) Wynagrodzenie: Stawka godzinowa po szkoleniu 20,50-21 zł netto na start Kasjer - Sprzedawca w PiekarniObowiązki ...