Operator Wózka Widłowego

Znalezione w: GoWork PL S2 - 3 tygodni temu

Żary, Polska Service Jobs Sp. z o.o. Pełny etat

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o. o. dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO UDT

Obowiązki

Wymagania

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego UDT
  • Chęci do pracy
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • Żary, Lubusz, Polska Ideal Grupa Pełny etat

    Szukamy operatora wózka widłowego z uprawnieniami do pracy w okolicach BerlinaJeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz aktualne uprawnienia na wózki widłowe, to praca jest właśnie dla Ciebie Wynagrodzenie: euro brutto miesięcznie Zadania: obsługa wózka widłowego przyjmowanie i kontrola kompletności towarów rozładunek...

  • Żary, Polska Ideal Grupa Pełny etat

    Szukamy operatora wózka widłowego z uprawnieniami do pracy w okolicach Berlina!Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz aktualne uprawnienia na wózki widłowe, to praca jest właśnie dla Ciebie! Wynagrodzenie: 2 500- 2 600 euro brutto...