Magazynier

4 tygodni temu

Olsztyn, Polska Gobarto S.A. Pełny etat

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień dla klientów,
  • Wykładanie towaru w magazynie,
  • Bieżące prace porządkowe,
  • Praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych,
  • Praca na zmianie nocnej od godz. 18:00-02:00

Nasze wymagania

  • Sumienność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Bezpieczny pracodawca
  • Różne możliwości rozwoju - szkolenia, awanse, rekrutacje wewnętrzne
  • Świętowanie sukcesów
  • Fundusz socjalny
  • Integracja
  • Kawa z szefem
  • Najlepszy Zespół Ever
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej

  • Magazynier

    Olsztyn, Polska Itzu Jobs Polska sp zoo Pełny etat

    Poszukujemy magazyniera z doświadczeniem. Praca w okolicach Olsztyna. Jeżeli masz doświadczenie i szukasz pracy na stałe z możliwością rozwoju zachęcamy do kontaktu.MagazynierObowiązki Prowadzenie przyjęć i wydać w magazynachWsparcie przy załadunku towaruPilnowanie i nadzór nad stanami magazynowymiSprawdzanie jakości...

  • Pomocnik magazyniera

    3 tygodni temu

    Olsztyn, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

    InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Zatrudniamy ponad 20 000 pracowników rocznie. ...

  • Młodszy Magazynier

    Olsztyn, Polska PKN ORLEN S.A. Pełny etat

    Twój zakres obowiązków Prowadzenie gospodarki magazynowej towarów własnych oraz powierzonych w ramach usługi logistycznej tj. przyjmowanie i wydawanie towarów oraz zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w systemach informatycznych Kontrola stanów magazynowych Planowanie zamówień materiałów na podstawie analizy...