Pielęgniarka Instrumentariuszka

Znalezione w: GoWork PL S2 - 3 tygodni temu

Gliwice, Polska E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. Pełny etat

e-work Medical od ponad 20lat wspiera szpitale w zatrudnianiu personelu medycznego. W związku z reorganizacją struktur zaprzyjaźnionego szpitala, poszukujemy  Pielęgniarki i Pielęgniarzy z doświadczeniem operacyjnym/ instrumentariuszki.

Pielęgniarka Instrumentariuszka - Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach

Obowiązki

  • wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • dbanie o zgodności materiałów, opatrunków, leków, środków do dezynfekcji, narzędzi

Wymagania

  • aktualne PWZ
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki
  • specjalizacja instrumentariuszki mile widziana

Oferujemy

  • współpracę w formie B2B lub Umowę Zlecenie
  • stawkę 70zł/br/h
  • pracę w dniach roboczych, w godzinach 7.30-15 wg ustalonego grafiku ( nie jest wymagana praca każdego dnia)

  • Pielęgniarka operacyjna

    Firma e-work Hr Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w GLIWICACH skupiamy się na poszukiwaniu PIELĘGNIAREK OPERACYJNYCH Pielęgniarka operacyjna ( instrumentariuszka)Obowiązki Przygotowywanie i dezynfekcję wszystkich narzędzi...

  • Pielęgniarka Instrumentariuszka Szpital w Gliwicach

    Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

    Gliwice, Polska e-work HR Company Poland Sp. z o.o Pełny etat

    e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Sektor: Służba zdrowiaZawód/Specjalizacja: Służba zdrowiaRodzaj zatrudnienia: Stała praca