Operator wózka widłowego

4 tygodni temu

Świecie, Polska Seito HR Sp z o.o. Pełny etat

Seito Polska to firma od wielu lat świadcząca usługi dla wielu renomowanych firm, również na terenie Świecia.Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako Operator Wózka Widłowego.

Obowiązki

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe (dawn. UDT II WJO)
  • Mile widziane uprawnienia SEP G1

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (karty sportowe i medyczne, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych - uprawnienia SEP i inne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Świecie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0372Obowiązki:obsługa wózka widłowego przy transporcie beli celulozowych na terenie fabrykiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweZawód:Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)Pozostałe wymagania:nowe uprawnienia UDT z datą ważności ( kategoria II WJO )Miejsce pracy: BYDGOSKA 1,...

    Numer oferty: StPr/24/0372Obowiązki:obsługa wózka widłowego przy transporcie beli celulozowych na terenie fabrykiMiejsce pracy: BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: brak danychSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby...