Automatyk/Elektronik zmianowy

Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

Kostrzyn nad Odrą, Polska Sima Consulting Sp. z o.o. Pełny etat

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży papierniczej, poszukujemy osoby na stanowisko: Automatyk/Elektronik zmianowy

AEZ2024

Obowiązki

  • wykonywanie bieżących konserwacji, napraw, usuwanie instalacji elektrycznych, instalacji sterowniczych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w układach wykorzystujących PLC
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w układach wykorzystujących przetwornice częstotliwości (falowniki)
  • diagnozowanie przyczyn awarii i uszkodzeń, kalibrowanie aparatury elektrycznej i elektronicznej

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • Elektronik/Automatyk zmianowy

    Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

    Kostrzyn nad Odrą, Lubusz, Polska Arctic Paper Kostrzyn S.A. Pełny etat

    Szukasz stabilnej i stałej pracy w firmie, która dba o swoich pracowników? Dołącz do zespołu jednego z największych producentów papieru graficznego w Polsce.Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:ELEKTONIK/AUTOMATYK ZMIANOWYArctic Paper Kostrzyn S.A. oferuje:średniomiesięczne wynagrodzenie brutto na start w systemie 4-brygadowym: od 9080,00 zł...

  • Elektryk pojazdów

    Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

    Kostrzyn, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Dla naszego Klienta, do działu produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk pojazdówMiejsce pracy: Bolechowo - OsiedleOferujemy: umowę o pracę pracę w systemie zmianowym 6-14, 15-23 wolne weekendy pakiet benefitów Zadania: montaż urządzeń i układów elektrycznych elektronicznych, instalacji HV montaż dodatkowych urządzeń systemu...

  • Robotyk Kostrzyn nad Odrą

    Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

    Kostrzyn, Polska sgpgroup Pełny etat

    SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak...