Cieśla szalunkowy

2 tygodni temu

Opole, Polska Grupa590 Sp. z o.o. Pełny etat

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, zajmującego się robotami w zakresie dróg i nawierzchni, budową budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej, a także wykonywaniem konstrukcji tuneli i mostów poszukujemy Cieśli szalunkowych

Miejsce pracy: Niemcy (Norymberga)

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta (polska umowa o pracę),
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 13 euro netto za każdą przepracowaną godzinę),
  • pracę od poniedziałku do soboty (9-11h dziennie),
  • pracę w systemie rotacyjnym 4/1,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych,
  • bezpłatne dojazdy do pracy,
  • strój roboczy i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • ubezpieczenie na życie,

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • montaż szalunków,
  • praca z rysunkiem technicznym,
Wymagania
  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 27782. Dla naszych Partnerów poszukujemy pracowników z branży produkcyjnej, budowlanej, usługowej oraz farmaceutycznej.
Jeśli czujesz, że Twoja kariera zawodowa potrzebuje nowych wyzwań, skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje Rozwiń

Dodatkowe informacje Ostatnia aktualizacja: 29/08/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1 Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Cieśla szalunkowy - Niemcy

  • Cieśla szalunkowy, murarz

    2 miesięcy temu

    Opole, Opole Voivodeship, Polska ART Bau GmbH Pełny etat

    Stale prowadzimy nabór wykwalifikowanych cieśli szalunkowych z doświadczeniem.Jeśli potrafisz wykonywać prace cieśli szalunkowego. Jeśli posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy. znajomość rysunku budowlanego, znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym - dodatkowym atutem, prawo jazdy kat. B dodatkowym...