Szwaczka

Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 2 tygodni temu

Żary żarski lubuskie, Polska Service Jobs Sp. z.o.o. Pełny etat

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje osób na stanowisko:

Szwaczka

Lokalizacja: Żary

Obowiązki:

- szycie pokrowców/ odzieży/ poduszek/ kołder/ obicia na meble/ pościel/ obrusy/ serwetki/ legowiska dla psów
- Praca jednozmianowa (8 godzin dziennie pracy)

Wymagania:

- Doświadczenie w szyciu na maszynie
- Umiejętność obsługi maszyn do szycia
- Zdolność pracy w zespole
- Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Dostępność do pracy na pełny etat (8 godzin dziennie)

Oferujemy:

- Umowa zlecenie

- Wynagrodzenie: 27,70 brutto/godz

- Możliwość zakwaterowania: koszt 450 zł/miesiąc

  • Szwaczka Maszynowa

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 15 godzin temu

    Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, lubuskie, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat

    Twoimi zadaniami będzie szycie: kołder, poduszek, pokrowców. Wymagane umiejętności: szycie na maszynie, zdolności manualne. Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie akordowe i sezonowe, dofinansowanie do obiadów pracowniczych, fundusz Socjalny.