Cukiernik

Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 1 tydzień temu

Krosno podkarpackie, Polska GRH Polska Pełny etat

Zatrudnimy osobę z zamiłowaniem do pieczenia tortów, ciast i ciasteczek – na stanowisko Cukiernika

Miejsce pracy: Głowienka k. Krosna

Opis stanowiska:

  • Przyuczenie do systemu pracy

  • Po okresie wdrożeniowym praca jako samodzielny cukiernik

  • Pieczenie tortów, ciast i ciasteczek

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć dłuższej współpracy

  • Otwartość na naukę nowych umiejętności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com

  • Cukiernik

    Krosno, podkarpackie, Polska GRH Polska Pełny etat

    Zatrudnimy osobę z zamiłowaniem do pieczenia tortów, ciast i ciasteczek – na stanowisko CukiernikaMiejsce pracy: Głowienka k. KrosnaOpis stanowiska:• Przyuczenie do systemu pracy• Po okresie wdrożeniowym praca jako samodzielny cukiernik• Pieczenie tortów, ciast i ciasteczekWymagania:• Zaangażowanie i chęć dłuższej...