SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I REJESTRACJI PRODUKTÓW

3 tygodni temu

Pabianice, Polska Aflofarm Farmacja Polska Pełny etat

Aflofarm to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce. W sektorze ochrony zdrowia działamy już od ponad 30-stu lat.

Miejsce pracy: Pabianice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Twój zakres zadań:

  • analiza możliwości i opracowywanie koncepcji rejestracji produktu

  • przegląd i analiza danych naukowych (klinicznych i nieklinicznych)

  • opracowywanie dokumentacji produktu (w tym administracyjnych, druków informacyjnych, klinicznych, nieklinicznych)

  • prowadzenie korespondencji formalnej z urzędami w związku z prowadzonymi procesami

  • udział w audytach wyrobów medycznych

  • opiniowanie materiałów promocyjnych

  • współpraca ze środowiskiem medycznym, farmaceutycznym w wymaganym zakresie

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • dobra znajomość prawa farmaceutycznego

  • wiedza z zakresu rejestracji w obszarze UE oraz zamiłowanie do jej pogłębiania

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz wskazywania zadań priorytetowych

  • znajomość obsługi komputera - MS Office

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce

  • umowę o pracę – to u nas standard

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

  • Pabianice, Polska PINOT sp. z o.o. sp.k. Pełny etat

    Specjalista / Specjalistka ds. marketinguTwój zakres obowiązków SPECJALISTA DS. MARKETINGU I ORGANIZACJI EVENT-ÓW Współtworzenie strategii i planów marketingowych oraz kompleksowa obsługa marek z portfolio firmy w ramach projektów event-owych ...

  • Pabianice, Polska Adamed Pełny etat

    Adamed  to firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która produkuje około 500 produktów oferowanych pacjentom w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Zatrudnia ponad 2700 pracowników. Od 20 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową. SPECJALISTA DS. AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH Za co będziesz...

  • Spedytor Międzynarodowy

    4 miesięcy temu

    Pabianice, Polska Ray Trans Sp. z o.o. Pełny etat

    Spedytor MiędzynarodowyTwój zakres obowiązków Co będziesz z nami robić?•planować transporty FTL lub LTL,•poszukiwać nowych zleceń transportowych,•aktywne pozyskiwać nowych klientów oraz przewoźników,•utrzymywać i rozwijać współpracę z dotychczasowymi przewoźnikami i klientami oraz budować z nimi trwałe...