PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY/OPERATOR ŻURAWIA

3 tygodni temu

Lubin, Polska ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "MAT-BUD" ARTUR MACIASZEK Pełny etat
Pomoc budowlana, obsługa żurawia wieżowegoInne wymaganiaosoby chętne do odbycia kursu operatora żurawia/dźwigu dolnoobrotowego - obsługiwanego z ziemi, (koszty kursu pokrywa pracodawca), po odbyciu kursu gwarancja zatrudnienia u pracodawcyRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką godzinowąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe

  • Lubin, Polska ZUW URBEX Sp. z o.o. - Oddział w Osieku Pełny etat

    Prace na budowieInne wymaganiapracodawca przyjmie do pracy pracowników budowlanych w różnych specjalnościach (dekarz, murarz, cieśla, malarz, technolog robót wykończeniowych), wymagane doświadczenie w wybranym zawodzieRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna...

  • Operator produkcji

    7 dni temu

    Legnica, Jawor, Złotoryja, Lubin, Chojnów, Polska Trenkwalder Pełny etat

    Obowiązki: wytwarzanie produktów zgodnie z instrukcją pracy (fotele samochodowe), praca na obszarze produkcyjnym, praca zgodnie z instrukcjami pracy - wykonywanie punktów kontrolnych, praca zgodnie z zasadami 5S, praca w systemie 3-zmianowym. Wymagania: chęci do pracy, dyspozycyjność, wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane doświadczenie w...