Ekspedientka w branży cukierniczo

7 dni temu

Łódź łódzkie, Polska Wall Jobs Polska Pełny etat

Jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci sklepów piekarniczo - cukierniczych poszukuje kandydatów na stanowisko ekspedientki

Miejsce pracy: Łódź - różne lokalizacje dobierane do miejsca zamieszkania w miarę możliwości

Oferujemy:

  • Płatne przeszkolenie

  • Możliwość rozwoju

  • Umowę cywilnoprawną z pełnym zarejestrowaniem do ZUS

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w systemie 10-12 godzinnym w zależności od punktu (2-3 dni w tygodniu wolnego)

  • Stawkę godzinową od 22,00 zł netto na samodzielnym stanowisku

Oczekujemy:

  • Aktualnych badań sanitarno - epidemiologicznych

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Punktualności

  • Komunikatywności

  • Dobrego humoru i pozytywnego nastawienia

Obowiązki:

  • Aktywna i profesjonalna obsługa Klienta

  • Obsługa stanowiska sprzedaży

  • Dbanie o estetyczny wygląd punktu

  • Sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych

  • Wózkowy

    3 tygodni temu

    Łowicz, łódzkie, łódzkie, Polska Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Pełny etat

    Wózkowy Miejsce pracy: ŁowiczTwój zakres obowiązkówPrzygotowywanie towaru pod zamówienia odbiorcówDostarczanie towaru na linię produkcyjnąInne prace magazynowe w zależności od posiadanych uprawnień i umiejętnościNasze wymaganiaUmiejętność pracy w zespoleDokładnośćDyspozycyjnośćUprawnienia na wózki widłowe II WJO UDT – warunek...