Specjalista ds. procesów logistycznych

4 tygodni temu

Łańcut, Polska GRH Polska Pełny etat

Firma produkcyjna z Łańcuta zatrudni:

Specjalistę ds. procesów logistycznych

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie nowych klientów w zakresie projektowania i dostosowania procesów logistycznych

  • Analiza istniejących procesów, poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie procesów logistycznych

  • Planowanie i optymalizacja dostaw/odbiorców z centrum logistycznego w Kożuchowie

  • Zapewnienie ciągłości dostaw

  • Aktualizacja danych w systemach informatycznych

  • Realizacja projektów w procesach logistycznych/magazynowych

  • Monitoring rynku w zakresie nowych rozwiązań logistycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość procesów biznesowych w obszarach logistycznych

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w dużych organizacjach z sektora produkcyjnego

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Dofinansowanie szkoleń językowych

  • Paczki na święta

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie posiłków w kantynie zakładowej

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Kartę multisport

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV

  • Łańcut, Polska ROS-SWEET Sp. z o.o. Pełny etat

    Specjalista ds. Sprzedaży EksportowejTwój zakres obowiązków kompleksowa realizacja procesu sprzedaży inicjowanie i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych budowanie długofalowej współpracy z klientami ...

    Specjalista ds. zakupów ze znajomością j. angielskiegoTwój zakres obowiązków Kompletna obsługa procesu zakupowego surowców i towarów handlowych z zagranicy Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami w zakresie warunków współpracy, ...