Magazynier

2 miesięcy temu

Brzeg, Polska Personnel International Pełny etat

Opis stanowiska

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy Skarbimierz

Stawka:

Miesięcznie możesz zarobić nawet 8000zł/netto

Stawka w okresie wdrożeniowym do 4 tygodni:

  • 23,00 zł netto/godz. dla pracownika – w okresie wdrożeniowym, maksymalnie do 4 tygodni oraz stała stawka w tzw. procesie ” wspomagania”

  • 31,84 zł brutto/godz. dla pracownika – po okresie wdrożeniowym przy osiągnięciu założonych wydajności

  • 31,00 zł/ NETTO /godzinę DLA UCZNIÓW SZKÓŁ: ŚREDNICH, POLICEALNYCH ORAZ UCZELNI WYŻSZYCH

Możliwość uzyskania dodatku do wynagrodzenia w ramach rzetelnego wykonywania pracy oraz braku absencji

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.

Zapewniamy:

  • bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),

  • bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,

  • bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),

  • bezpłatna opieka fizjoterapeuty,

  • bezpłatne ubranie robocze,

  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,

  • dojazd do pracy firmowym minibusem (do 100zł miesięcznie),

  • możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,

  • możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,

  • premia za jakość pracy i wydajność,

  • opieka koordynatora w Twoim języku,

  • legalne zatrudnienie,

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,

  • stabilną pracę z możliwością awansu,

  • mieszkanie do 500 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)

  • możliwość wyrobienia zezwolenia na pracę,

  • pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Wymagania:

  • chęć do pracy i zarabiania,

  • Magazynier

    Brzeg Dolny, Polska Grupa Kapitałowa PCC Pełny etat

    Magazyniermagazynier-25Obowiązki przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym rozmieszczanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej prawidłowe oznakowanie składowanych towarów przygotowanie towarów do wydania na produkcję  wydawanie i przyjmowanie towarów z/do...

  • Magazynier - Laborant

    4 miesięcy temu

    Brzeg, Polska BZK Group Sp. z o.o. Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie i wydawanie surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku. Wykonywanie analiz jakościowych surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku. Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców. Pobieranie prób do badania. Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz zasadami. Prowadzenie...