Ślusarz narzędziowy lub Mechanik

2 miesięcy temu

Szprotawa żagański lubuskie, Polska Service Jobs Sp. z o.o. Pełny etat

Agencja pracy Service Jobs poszukuje kandydatów na stanowiska w firmie będącej wiodącym europejskim producentem opakowań metalowych. Nasz klient to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które stawia na innowacje i najwyższą jakość swoich produktów.

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu

- Przeglądy, konserwacja i remonty tłoczników do produkcji opakowań metalowych

- Przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy i p.poż.

- Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Premiowy system wynagrodzeń po okresie próbnym

- Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Ubezpieczenie grupowe na życie

- Prywatną opiekę medyczną

- Dofinansowaną kartę sportową

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym

- Minimum 5- letnie doświadczenie w wykonywaniu napraw i regeneracji tłoczników

- Umiejętność obsługi obrabiarek

- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

- Znajomość rysunku technicznego

- Dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, serdecznie zapraszamy do aplikowania

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.