WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SPECJALISTYCZNEJ

3 tygodni temu

Katowice, śląskie, Polska KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH Pełny etat
- Zakres obowiązków: kierowanie procesem wychowawczym podopiecznych, organizowanie aktywności, prowadzenie zajęć tematycznych, rozwijających zainteresowania i pasje, indywidualna praca z wychowankami, pomoc w nauce, ścisła współpraca z opiekunami, rodzicami i innymi instytucjami, prowadzenie dokumentacji.

- Firma zapewnia: umowę o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji, pracę w doświadczonym zespole pedagogów, możliwość rozwoju przy realizacji dodatkowych projektów, dobrą lokalizację w centrum Katowic.

- Praca na 1/2 etatu 4 godziny dziennie od poniedziałku do czwartku: 14:00-18:00, w piątki: 12:00-16:00.Inne wymaganiaWymagane studia w zakresie: pedagogiki opiekuńczej, resocjalizacji, nauki o rodzinie, pracy socjalnej lub 3-letni udokumentowany okres pracy z dziećmi.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), inne